68,97 zł/m2 cena: 2 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Kawalerka o powierzchni 29m2, położona na I piętrze w budynku przy ul.Dąbrowszczaków 
Mieszkanie składa się  salonu z otwartą kuchnią, łazienki oraz przedpokoju. Łazienka wraz z wc wyposażona w  prysznic.
Mieszkanie umeblowane. Ogrzewanie miejskie.

Czynsz najmu 200zł + ok.370zł czynsz administracyjny + opłata za prąd według zużycia.
Okres wynajmu do uzgodnienia. Wynajem dla osób bezdzietnych. Bez zwierząt.
Kaucja zabezpieczająca 2000 zł.

Wynagrodzenie biura nieruchomości jednorazowa kwota 1000zł netto, płatna przy podpisaniu umowy.

Więcej informacji na www.dom-polski.com.pl lub pod numerem telefonu 792-494-100

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Wszystkie transakcje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i prezentacje wszystkich nieruchomości klientom odbywają się wyłącznie na podstawie Umów Pośrednictwa zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomości i prowadzone są przez Licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Jolantę Zorena – nr licencji 10263.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty MW-8769
Powierzchnia 29,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2000
Standard
Mies. czynsz admin. 370 PLN
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum

Olsztyn, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-8812

Do wynajęcia przytulne mieszkanie składające się z dwóch pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze.  Powierzchnia: Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Całkowita powierzchnia wynosi 36m2 metrów kwadratowych. Pokoje: ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,67 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Centrum

Olsztyn, Zatorze
mieszkanie na wynajem

MW-8571

Mieszkanie na wynajem – ul. Radiowa osiedle Zatorze, Olsztyn Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowane na VI piętrze bloku przy ul. Radiowej na osiedlu Zatorze Układ mieszkania: dwa oddzielne, ustawne pokoje, oddzielna kuchnia z jadalnią, łazienka ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Zatorze

Olsztyn, Zatorze
mieszkanie na wynajem

MW-8647

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok.48 m2 umieszczone na II-piętrze w bloku przy ulicy Puszkina na osiedlu Zatorze.  Mieszkanie składa się z trzech pokoi (jeden z nich, kuchnia), łazienki oraz przedpokoju. W pokojach oraz przedpokoju na umiejscowionym są panele. ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
45,83 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Zatorze
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty

Olsztyn, Jaroty
mieszkanie na wynajem

MW-8820

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na I-piętrze w bloku przy ulicy Dadleza. Budynek wybudowany w nowej technologii. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki oraz przedpokoju. W pokojach na podłodze położony ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,06 zł
cena 1 600