nowa oferta
27,81 zł/m2 cena: 89 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko.

Nieruchomości znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio graniczą z lasem. Otoczenie stanowią tereny rolne oraz siedliska, co zapewnia ciszę, prywatność i bliskość natury. Jezioro Oleckie Wielkie oddalone jest zaledwie o 2 km.

Z działek rozpościera się piękny widok na pagórkowaty krajobraz charakterystyczny dla Mazur Garbatych.

Działki o numerach 75/1, 75/2 oraz 75/5 objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową.

Szczegółowe zasady kształtowania zabudowy oraz wskaźniki zagospodarowania działek 75/1, 75/2, 75/5:
  1. Wysokość zabudowy:
  • budynek mieszkalny – maksymalnie 9,0 m wysokości oraz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe,
  • pozostałe budynki – maksymalnie 12,0 m wysokości oraz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne,
  • pozostałe obiekty budowlane – maksymalnie 12,0 m wysokości.
  1. Rodzaj dachu:
  • dla budynku mieszkalnego – dach dwuspadowy symetryczny o kącie nachylenia połaci od 35° do 45°,
  • dla pozostałych budynków oraz wiat – dach dwuspadowy symetryczny o kącie nachylenia połaci od 30° do 45°,
  • dla pozostałych obiektów budowlanych – dach o dowolnej formie.
  1. Maksymalna powierzchnia zabudowy – do 15% powierzchni działki.
  2. Nadziemna intensywność zabudowy:
  • minimalna – 0,0,
  • maksymalna – 0,2.
  1. Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej – 75% powierzchni działki.
  2. Szerokość elewacji frontowej (od strony frontu działki):
  • budynek mieszkalny wraz z garażem dobudowanym lub przybudowanym – od 10,0 m do 20,0 m,
  • pozostałe budynki, w tym łączna szerokość zabudowy zwartej – maksymalnie 40,0 m.

Media: Wodociąg przebiega w granicy działek 75/3, 75/7, wzdłuż drogi gminnej. Energia elektryczna doprowadzona jest do najbliższego siedliska, znajdującego się 200 metrów od działek.

Klasy bonitacyjne występujące na działkach: RIV, RV, RVI.

Dojazd odbywa się gminną, utwardzoną drogą szutrową. Teren falisty.

Odległość do Olecka wynosi 4 km.

Ceny ofertowe działek:

75/1 o powierzchni 3376 m2 – 95 000 zł
75/2 o powierzchni 3158 m2 – 89 000 zł
75/3 o powierzchni 3403 m2 – 49 000 zł
75/5 o powierzchni 3200 m2 – 89 000 zł
75/6 o powierzchni 3241 m2 – 49 000 zł

75/7 o powierzchni 3411 m2 – 49 000 zł

Jako eksperci kredytowi bezpłatnie sprawdzimy Państwa zdolność kredytową i pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego na rynku.
Współpracujemy z 14 renomowanymi bankami.

Kontakt – Wojciech Zackiewicz tel. 501 514 614

DOM POLSKI Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia
19-400 Olecko
Plac Wolności 26
tel. 501 514 614, 87 307 07 07
www.dom-polski.com.pl

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Wszystkie transakcje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i prezentacje wszystkich nieruchomości klientom odbywają się wyłącznie na podstawie Umów Pośrednictwa zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami i prowadzone są przez Licencjonowanych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - Wojciecha Zackiewicza (nr licencji 11243) i Piotra Sosnowskiego (nr licencji 23818).

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DPO-GS-8819
Powierzchnia 3 200,00 m²
Przeznaczenie działki rolna z prawem zabudowy
Wymiary działki 46 x 65 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Olecko (gw), Zajdy
działka na sprzedaż

DPO-GS-8646

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2619 m2, położona w urokliwej miejscowości Zajdy, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe sąsiedztwo stanowią siedliska oraz grunty rolne, co gwarantuje prywatność i ...

Powierzchnia
2 619,00 m2
Cena za m2
33,98 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zajdy

Olecko (gw), Kukowo
działka na sprzedaż

DPO-GS-8652

Na sprzedaż 3 ładne działki rolno-budowlane, położone w odległości 2 kilometrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3147 m2 do 3390 m2. Działki o kształcie prostokąta, zlokalizowane w cichym miejscu, na obrzeżach ...

Powierzchnia
3 390,00 m2
Cena za m2
29,20 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Kukowo

Olecko (gw), Zatyki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8689

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz gruntów rolnych, zabudowana jest ruinami budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
18,16 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Kukowo

Olecko (gw), Kukowo
działka na sprzedaż

DPO-GS-8782

Na sprzedaż malownicze działki budowlane, położone zaledwie 600 metrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3024 m2 do 3663 m2. Działki zlokalizowane są w malowniczym i cichym miejscu, w pobliżu jeziora, na obrzeżach ...

Powierzchnia
3 024,00 m2
Cena za m2
37,37 zł
cena 113 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Kukowo