30
ofert
180,00 zł/m2 cena: 300 240 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1668 m² położona w miejscowości Naterki, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński, przy ul. Dionizosa.

Nieruchomość ma regularny, zbliżony do kwadratu kształt, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu i komfortowego usytuowania domu wraz z ogrodem. Działka znajduje się w spokojnym i rozwijającym się sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Najważniejsze informacje:
• powierzchnia: 1668 m²
• lokalizacja: Naterki, ul. Dionizosa
• kształt działki: kwadrat
• media: prąd, wodociąg, gaz oraz kanalizacja w drodze
• sąsiedztwo: działki zabudowane
• brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Działka stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w cichej, zielonej okolicy, z jednoczesnym szybkim dostępem do Olsztyna.

Naterki to jedna z najbardziej poszukiwanych miejscowości podolsztyńskich. Miejscowość położona jest zaledwie kilka minut od granic Olsztyna i zapewnia wygodne połączenie zarówno z centrum miasta, jak i trasą S7. Okolica słynie z pięknych terenów zielonych, lasów oraz jezior, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i codziennemu komfortowi życia.

W pobliżu znajduje się renomowane pole golfowe Mazury Golf & Country Club, liczne trasy spacerowe i rowerowe oraz pełna infrastruktura potrzebna do codziennego funkcjonowania. Naterki są idealnym miejscem dla osób ceniących spokój, naturę i jednocześnie bliskość miasta.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Wszystkie transakcje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i prezentacje wszystkich nieruchomości klientom odbywają się wyłącznie na podstawie Umów Pośrednictwa zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomości i prowadzone są przez Licencjonowanego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Jolantę Zorena – nr licencji 10263.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty GS-8830
Powierzchnia 1 668,00 m²

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Gietrzwałd, Sząbruk
działka na sprzedaż

GS-8237

Działka budowlana przy ulicy Polnej w Sząbruku – idealne miejsce na Twój wymarzony dom i działalność Szukasz atrakcyjnej lokalizacji na budowę domu lub prowadzenie działalności? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy działkę budowlaną o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
3 900,00 m2
Cena za m2
81,79 zł
cena 319 000
działka na sprzedaż - Gietrzwałd, Sząbruk