nowa oferta
67,43 zł/m2 cena: 299 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o  powierzchni  4434 m2 zabudowana domkiem rekreacyjnym 25 m2, położona w miejscowości Mazury, gmina Świętajno. Działka zlokalizowana jest na terenie Puszczy Boreckiej, graniczy z linią brzegową rzeki Mazurka.

Nieruchomość położona jest na skraju spokojnej i urokliwej wsi Mazury, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, terenów rekreacyjnych oraz Puszczy Boreckiej. Działka jest lekko pochyła w stronę rzeki w kształcie prostokąta o wymiarach orientacyjnych 35 m x 140 m.

Działka zabudowana jest drewnianym domkiem o powierzchni użytkowej 25 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym (16 m2) z wyjściem na taras (8 m2), sypialni (5,5 m2) oraz  łazienki (3,5 m2). Domek w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, sprzedawany jest z całym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Dom został wybudowany w 2020 roku z z drewnianego bala, podłączony jest do przydomowej oczyszczalni ścieków, woda doprowadzona jest z własnej studni, co obniża koszty. Woda w domku  podgrzewana jest bojlerem elektrycznym.

Na działkę została wydana prawomocna decyzja o warunkach zabudowy na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni zabudowy do 100 m2 oraz wysokości do 9 metrów, co dodatkowo zwiększa wartość i atrakcyjność nieruchomości.

Dojazd do nieruchomości odbywa się utwardzoną drogą szutrową na odcinku 350 m2 następnie asfaltową drogą gminną.

Działka usytuowana jest w atrakcyjnym turystycznie i rekreacyjnie terenie – Puszczy Boreckiej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury, Najbliższą okolicę stanowi zielona panorama spokojnej wsi oraz działki rekreacyjne, a zaledwie 1,3 km od nieruchomości znajduje się Jeziora Łaźno, natomiast plaża gminna, która gwarantuje swobodny dostęp do korzystania z jeziora znajduje się w odległości 800 metrów od działki. 

Puszcza Borecka - jest największym kompleksem leśnym na Pojezierzu Ełckim, które jest częścią Pojezierza Mazurskiego. Obszar zajmowany przez Puszczę jest falisty, pokryty licznymi wzgórzami morenowymi. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu zachowały się tu pod lasami duże obszary gleb żyznych, będące siedliskami grądów. Wiele wzniesień Puszczy Boreckiej przekracza wysokość 200 m n.p.m. Najwyższym z nich jest Lipowa Góra(223m n.p.m.). Pagórki pooddzielane są siecią bezodpływowych, zabagnionych obniżeń. W tych obniżeniach można spotkać wysokie i przejściowe torfowiska. W dolinach między pagórkami płyną również okresowe i całoroczne strumyki. Oprócz tych niewielkich zbiorników wodnych na terenie Puszczy znajdują się też liczne malownicze jeziora: Szwałk Wielki (217 ha), do którego dopływa Czarna Struga, Piłwąg (152 ha), Haszno 605 ha) Litygajno (173 ha), Szwałk Mały (70 ha), Ciche (19 ha).

Jezioro Łaźno- położone jest na obrzeżach Puszczy Boreckiej, w górnym dorzeczu rzeki Ełk. Powierzchnia jeziora wynosi 5,64 km2, długość 6200 m, szerokość do 1800 m, a głębokość do 18 m. Jest największym jeziorem w Gminie Świętajno. Jest to zbiornik o rozwiniętej linii brzegowej, z niewielką wyspą. Dno miękkie, miejscami piaszczyste i żwirowate. Łączy się z jeziorami: Szwałk Wielki i Litygajno. Przez to jezioro przebiega szlak kajakowy rzeki Łaźna Struga.

Odległość od Olecka wynosi 25 km

Cena nieruchomości: 299 000 zł.

Jako eksperci kredytowi bezpłatnie sprawdzimy Państwa zdolność kredytową i pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego na rynku.
Współpracujemy z 14 renomowanymi bankami.

Kontakt – Wojciech Zackiewicz tel. 501 514 614

DOM POLSKI Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia
19-400 Olecko
Plac Wolności 26
tel. 501 514 614, 87 307 07 07
www.dom-polski.com.pl

Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego ale ma związek z umową pośrednictwa w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Oferta niniejsza prezentowana jest wyłącznie za zgodą właściciela nieruchomości wyrażonej w formie pisemnej.

Wszystkie transakcje pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i prezentacje wszystkich nieruchomości klientom odbywają się wyłącznie na podstawie Umów Pośrednictwa zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami i prowadzone są przez Licencjonowanych Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - Wojciecha Zackiewicza (nr licencji 11243) i Piotra Sosnowskiego (nr licencji 23818).

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty DPO-GS-8821
Powierzchnia 4 434,00 m²
Powierzchnia użytkowa 25,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana
Wymiary działki 35 x 140 m
Stan prawny własność
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Rok budowy 2020

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Świętajno, Piasutno
działka na sprzedaż

GS-8638

Piękna działka rolna w malowniczej okolicy Świętajna i Piasutna Szukasz idealnego miejsca na swoją wymarzoną inwestycję lub spokojne gospodarstwo? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną ...

Powierzchnia
25 000,00 m2
Cena za m2
13,16 zł
cena 329 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Piasutno

Świętajno, Borki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8671

Na sprzedaż  trzy działki budowlane o powierzchniach 3000 m2, 3107 m2, 3547 m2, usytuowane w miejscowości Borki, między dwoma malowniczymi jeziorami – Łaźno oraz Litygajno. Działka nr 1 - kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 25,5 m x 115 m. Działka nr 2 - ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
85,00 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki

Świętajno, Leśniki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8680

Działka budowlana o powierzchni 1965 m2, położona  w kompleksie Panorama Leśniki z przepięknym widokiem na Jezioro Kukowino, w miejscowości Kukówko, gmina Świętajno. Działka zlokalizowane są w kompleksie działek budowlanych i rekreacyjnych "Panorama Leśniki" bezpośrednio ...

Powierzchnia
1 965,00 m2
Cena za m2
116,54 zł
cena 229 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Leśniki

Świętajno, Dudki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8711

Na sprzedaż działka o powierzchni 2814 m2, z własną linią brzegową Jeziora Dudeckiego, położona w miejscowości Dudki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka zlokalizowana jest w spokojnej, mazurskiej wsi Dudki, w otoczeniu malowniczych lasów i jezior, z dala od ...

Powierzchnia
2 814,00 m2
Cena za m2
106,25 zł
cena 299 000