Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8766

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,73 m2, w nowym, dwupiętrowym bloku z windą, położonym w Olecku przy ulicy Słonecznej. Teren wokół bloku jest ogrodzony i zagospodarowany – plac zabaw, oświetlenie, duży parking oraz monitoring. Lokal ...

Powierzchnia
55,73 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 895,21 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Świętajno, Rogojny
działka na sprzedaż

DPO-GS-8764

Na sprzedaż malowniczo położony kompleks działek rolno-budowlanych o powierzchniach od 3120 do 4465 m2,  w miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta, teren falisty, lekko pochyły. Aktualnie nieruchomość wykorzystywana jest rolniczo. ...

Powierzchnia
3 120,00 m2
Cena za m2
28,53 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Rogojny
video
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8763

NOWE MIESZKANIE GOTOWE OD RĘKI! Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,49 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa się z salonu z aneksem kuchennym (29,19 m2), sypialni (12,53 m2) ...

Powierzchnia
45,49 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zł
cena 368 469
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko (gw), Duły
dom na sprzedaż

DPO-DS-8762

Atrakcyjnie położony nad jeziorem ,duży dom pełniący funkcję pensjonatu/agroturystyki o powierzchni użytkowej 503 m2. Dom znajduje się w turystycznej, kameralnej miejscowości Duły w odległości 60m od Jeziora Dobskiego. Nieruchomość posiada własny dostęp do jeziora. Dom ...

Powierzchnia
503,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 049 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
2 962,23 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Duły
video
dom na sprzedaż - Świętajno, Giże

Świętajno, Giże
dom na sprzedaż

DPO-DS-8761

Na sprzedaż nowy, atrakcyjny dom rekreacyjny o powierzchni użytkowej 60 m2, położony jedynie 200 metrów od prywatnej plaży Jeziora Dudeckiego, 600 metrów od Lądowiska EPGE Giże. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1135 m2, w miejscowości Giże, gmina Świętajno, ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 135 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 650,00 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Świętajno, Giże

Kowale Oleckie, Stożne
dom na sprzedaż

DPO-DS-8760

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 55 m² w malowniczej miejscowości Stożne, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnej, spokojnej wsi na działce o powierzchni 1153 m², co zapewnia prywatność i komfort codziennego ...

Powierzchnia
55,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 153 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 163,64 zł
cena 229 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie, Stożne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem