Dywity, Rozgity
działka na sprzedaż

GS-8011

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Działka rolna o powierzchni 3431 m2 , położona w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną- wydana decyzja o warunkach zabudowy Miejscowość Rozgity znajduje się około 12 km od Olsztyna, 2,5 km od Różnowa , można ...

Powierzchnia
3 431,00 m2
Cena za m2
43,14 zł
cena 148 000
działka na sprzedaż - Dywity, Rozgity

Dąbrówno, Ostrowite
działka na sprzedaż

GS-7991

Działka o powierzchni 3008 m2 zlokalizowana w miejscowości Ostrowite, gmina Dąbrówno .Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę mieszkaniową jednorodzinną z niezbędną infrastrukturą techniczną. Uzbrojenie :Prąd - w niedalekiej odległości, Wodociąg - w drodze. Odległość ...

Powierzchnia
3 008,00 m2
Cena za m2
32,91 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Dąbrówno, Ostrowite

Nidzica (gw), Napiwoda
dom na sprzedaż

DS-7910

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w gminie Nidzica, miejscowość Napiwoda. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 997 m², przy samej Strudze Napiwodzkiej. Dom ma powierzchnię około 198 m² i jest całkowicie podpiwniczony. Na działce znajduje ...

Powierzchnia
198,00 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 282,83 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Nidzica (gw), Napiwoda
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gietrzwałd, Unieszewo

Gietrzwałd, Unieszewo
działka na sprzedaż

GS-7883

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1195,3m2 zlokalizowana w Unieszewie, gminie Gietrzwałd .Działka w formie trapezu położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej vis a vis " stacji kolejowej" .Pełne uzbrojenie w drodze. Działka nie jest objęta planem ...

Powierzchnia
1 195,30 m2
Cena za m2
79,48 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Gietrzwałd, Unieszewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pieniężno

Pieniężno
działka na sprzedaż

GS-7793

Ziemia rolna o powierzchni  9,86 ha , zlokalizowana w Piotrowcu,  gmina Pieniężno powiat Braniewski   Media: prąd - możliwość podłączenia. Woda- ujęcie własne. Gospodarstwo malowniczo położone z doskonałym dojazdem drogą asfaltową.Klimatyczne miejsce do zamieszkania ...

Powierzchnia
98 600,00 m2
Cena za m2
4,55 zł
cena 449 000
działka na sprzedaż - Pieniężno
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Dywity, Brąswałd

Dywity, Brąswałd
działka na sprzedaż

GS-7776

Wyjątkowa i niepowtarzalna działka o powierzchni 1,3776 ha , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Brąswałd , dmina Dywity  niedaleko Olsztyna. Działka posiada pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego na działce gruntu 130/35 . Działka położona jest po północnej ...

Powierzchnia
13 776,00 m2
Cena za m2
79,99 zł
cena 1 102 000
działka na sprzedaż - Dywity, Brąswałd
Kryteria wyszukiwania

rozumiem