video
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8649

NOWE MIESZKANIE GOTOWE OD RĘKI! Na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament z widokiem na trzy strony świata, o powierzchni 78,37 m2. Apartament zlokalizowany jest na parterze budynku Osiedla Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa się z salonu ...

Powierzchnia
78,37 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 643,23 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
video
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Jaśki

Olecko (gw), Jaśki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8648

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 232 m2, położony w spokojnej mazurskiej miejscowości Jaśki, gm. Olecko 340 metrów od Jeziora Dobskiego. Dom znajduje się na dużej, ładnej, ogrodzonej działce o powierzchni 9578 m2. Działka zabudowana jest budynkiem ...

Powierzchnia
232,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
9 578 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
8 577,59 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Jaśki

Olecko (gw), Zajdy
działka na sprzedaż

DPO-GS-8646

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2619 m2, położona w urokliwej miejscowości Zajdy, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe sąsiedztwo stanowią siedliska oraz grunty rolne, co gwarantuje prywatność i ...

Powierzchnia
2 619,00 m2
Cena za m2
33,98 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zajdy
video
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki

Olecko (gw), Sedranki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8645

Na sprzedaż komfortowy i jasny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 190 m2, położony na działce o powierzchni 2494 m2 w miejscowości Sedranki, gmina Olecko. W odległości 400 m znajduje się Jezioro Sedraneckie. Dom jest nowocześnie i stylowo urządzony, w pełni ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 494 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 315,79 zł
cena 1 390 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki
video
dom na sprzedaż - Płaska, Serski Las

Płaska, Serski Las
dom na sprzedaż

DPO-DS-8643

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 115 m2, położony na obszarze Puszczy Augustowskiej w miejscowości Serski Las, gmina Płaska, powiat augustowski. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1000 m2, w odległości 1.2 km od Jeziora ...

Powierzchnia
115,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 529 000
dom na sprzedaż - Płaska, Serski Las

Krasnopol
obiekt na sprzedaż

DPO-BS-8642

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2, położony na działce o powierzchni 2762 m2, w gminnej miejscowości Krasnopol, powiat sejneński. Budynek wynajęty jest dla ogólnopolskiej sieci Stokrotka. Budynek wybudowany został w 2023 roku, składa ...

Powierzchnia
450,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 762 m²
Cena za m2
5 533,33 zł
cena 2 490 000
obiekt na sprzedaż - Krasnopol
Kryteria wyszukiwania

rozumiem