nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Wydminy

Wydminy
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8836

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53.96 m2, położone na Mazurach w gminnej miejscowości Wydminy, powiat giżycki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w dwupiętrowej klimatycznej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi (20 m2, 17 m2), ...

Powierzchnia
53,96 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 891,77 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Wydminy
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota

Warszawa, Ochota, Stara Ochota
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8834

Funkcjonalne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 42,2 m2 położone w świetnej lokalizacji – ul. Bitwy Warszawskiej 23 - Warszawa - Ochota. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na IV piętrze w budynku oddanym do użytku w 2012 r.  w jednej z najlepiej ...

Powierzchnia
42,20 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
20 118,48 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8833

Na sprzedaż przytulna, bezczynszowa kawalerka o powierzchni całkowitej około 24 m2, o powierzchni użytkowej 14.50 m2, położona w Kowalach Oleckich na Osiedlu Cegielnia. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze (poddaszu) w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
2 291,67 zł
cena 55 000
mieszkanie na sprzedaż - Kowale Oleckie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8822

Szukasz słonecznego, jasnego, wyposażonego mieszkania ? Chcesz wprowadzić się do nowoczesnego M3 i nie marnować czasu na długi i stresujący remont ? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie :) - Olecko, ulica Batorego - dwupokojowe 50,45 m2 - kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 512,39 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8811

REZERWACJA !! Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki.  Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy wybudowanej w 2014 roku. Składa się z salonu z aneksem ...

Powierzchnia
39,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 399,85 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8810

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku, składa się z salonu (16 m2) z wyjściem na balkon (5 m2), dwóch ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 484,54 zł
cena 266 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem