nowa oferta
działka na sprzedaż - Stawiguda

Stawiguda
działka na sprzedaż

GS-8831

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2116 m² położona w miejscowości Stawiguda przy ul. Polnej. Nieruchomość znajduje się w kompleksie działek zabudowanych domami jednorodzinnymi, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej ...

Powierzchnia
2 116,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 423 200
działka na sprzedaż - Stawiguda
nowa oferta
działka na sprzedaż - Gietrzwałd, Naterki

Gietrzwałd, Naterki
działka na sprzedaż

GS-8830

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1668 m² położona w miejscowości Naterki, gmina Gietrzwałd, powiat olsztyński, przy ul. Dionizosa. Nieruchomość ma regularny, zbliżony do kwadratu kształt, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu i komfortowego ...

Powierzchnia
1 668,00 m2
Cena za m2
180,00 zł
cena 300 240
działka na sprzedaż - Gietrzwałd, Naterki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Banie Mazurskie, Wróbel

Banie Mazurskie, Wróbel
działka na sprzedaż

DPO-GS-8828

Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2,1940 ha, położona w miejscowości Wróbel, gmina Banie Mazurskie, powiat gołdapski. Nieruchomość składa się z dwóch działek położonych na obrzeżach kameralnej miejscowości w otoczeniu gruntów ornych. Najbliższe ...

Powierzchnia
21 904,00 m2
Cena za m2
3,74 zł
cena 82 000
działka na sprzedaż - Banie Mazurskie, Wróbel
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
działka na sprzedaż

DPO-GS-8827

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej  miejscowości  Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach Kowali Oleckich w pobliżu drogi krajowej nr 65 prowadzącej z Olecka do Gołdapi. ...

Powierzchnia
1 845,00 m2
Cena za m2
29,81 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki

Olecko (gw), Zatyki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8826

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz gruntów rolnych, zabudowana jest ruinami budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
18,16 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8825

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1603 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu, z dala od ruchliwych ulic. Odległość do ścisłego centrum miasta wynosi 1400 m. W najbliższej okolicy ...

Powierzchnia
1 603,00 m2
Cena za m2
96,69 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem