Kowale Oleckie
dom na sprzedaż

DPO-DS-8775

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony w  gminnej miejscowości Kowale Oleckie przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy, na działce o powierzchni 4451 m2. Działka częściowo zagospodarowana, ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 451 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 135,71 zł
cena 299 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie

Górowo Iławeckie (gw), Piaseczno
działka na sprzedaż

DPO-GS-8773

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego i budynku gospodarczego o powierzchni 2,4571 ha położona we wsi Piaseczno gmina Górowo Iławeckie, powiat bartoszycki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie  zabudowań wsi, lasów ...

Powierzchnia
24 571,00 m2
Cena za m2
6,47 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Górowo Iławeckie (gw), Piaseczno

Wieliczki, Wilkasy
dom na sprzedaż

DPO-DS-8771

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 4,9150 ha, położone w miejscowości Wilkasy, gmina Wieliczki, powiat olecki. Nieruchomość zabudowana jest przedwojennym mazurskim domem jednorodzinnym oraz pięcioma budynkami gospodarczymi. Nieruchomość składa się ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
49 150 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 992,00 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Wieliczki, Wilkasy

Kowale Oleckie, Stożne
dom na sprzedaż

DPO-DS-8760

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 55 m² w malowniczej miejscowości Stożne, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnej, spokojnej wsi na działce o powierzchni 1153 m², co zapewnia prywatność i komfort codziennego ...

Powierzchnia
55,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 153 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 163,64 zł
cena 229 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie, Stożne

Świętajno, Wronki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8755

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,86 ha, położona w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości, graniczy bezpośrednio z lasem. Najbliższą okolicę stanowią działki rolne, zabudowy wiejskie, lasy, Puszcza ...

Powierzchnia
38 600,00 m2
Cena za m2
5,16 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Wronki

Olecko (gw), Jaśki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8739

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2010 m2, położona w odległości 400 metrów od Jeziora Dobskiego w miejscowości Jaśki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym miejscu, w otoczeniu pól oraz domów jednorodzinnych. ...

Powierzchnia
2 010,00 m2
Cena za m2
99,00 zł
cena 199 000