nowa oferta
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
działka na sprzedaż

DPO-GS-8827

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej  miejscowości  Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach Kowali Oleckich w pobliżu drogi krajowej nr 65 prowadzącej z Olecka do Gołdapi. ...

Powierzchnia
1 845,00 m2
Cena za m2
29,81 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki

Olecko (gw), Zatyki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8826

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz gruntów rolnych, zabudowana jest ruinami budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
18,16 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
dom na sprzedaż

DPO-DS-8818

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki.  Budynek został wybudowany w 2000r. z pustaka ceramicznego. Budynek jest ocieplony z estetycznie wykonaną elewacją, Dach ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
792 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 422,33 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki

Olecko (gw), Sedranki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8813

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m², położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został wybudowany z czerwonej cegły, jest w częściowo podpiwniczony. Składa się z parteru oraz ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 026 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 983,33 zł
cena 299 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bakałarzewo, Nowa Wieś

Bakałarzewo, Nowa Wieś
działka na sprzedaż

DPO-GS-8804

REZERWACJA !! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1886 m², położona w malowniczej otulinie Doliny Rospudy, w miejscowości Nowa Wieś, gmina Bakałarzewo, powiat suwalski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 250 metrów od Jezioro Sumowo – jednego z ...

Powierzchnia
1 886,00 m2
Cena za m2
82,18 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Bakałarzewo, Nowa Wieś
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko (gw), Lenarty

Olecko (gw), Lenarty
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8794

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.20 m2, położone w miejscowości Lenarty, gmina Olecko. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, składa się z: dwóch pokoi (13,5 m² oraz 8,5 m²), kuchni (7,5 m²), przedpokoju (6 m²), ...

Powierzchnia
38,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 486,91 zł
cena 95 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko (gw), Lenarty