Świętajno, Borki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8779

Na sprzedaż siedlisko, usytuowane na działce o powierzchni 1.3059 ha, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno - długość linii brzegowej wynosi 30 metrów. Siedlisko położone jest w turystycznej miejscowości Borki na terenie Puszczy Boreckiej ( gmina Świętajno, powiat ...

Powierzchnia
13 059,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
13 059 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
114,10 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Świętajno, Borki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Świętajno, Rogojny

Świętajno, Rogojny
działka na sprzedaż

DPO-GS-8774

Na sprzedaż kompleks 10 działek o powierzchniach od 7924 m2 do 1,2587 ha, położony na Mazurach Garbatych w miejscowości Rogojny, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki położone są w zacisznym miejscu, w bliskiej odległości Jeziora Łaźno (600 m) - największego obszaru ...

Powierzchnia
7 924,00 m2
Cena za m2
9,97 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Rogojny

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8772

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty nieruchomości: - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 050,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 105 000
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8768

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II.  Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty nieruchomości: - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
1 255,00 m2
Cena za m2
110,76 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Olecko
video
działka na sprzedaż - Świętajno, Krzywe

Świętajno, Krzywe
działka na sprzedaż

DPO-GS-8767

Na sprzedaż atrakcyjne działki letniskowe o nr ewidencyjnych 193/1, 193/2 o łącznej powierzchni 1164 m2, położone w turystycznej miejscowości Krzywe, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki zabudowane są dwoma drewnianymi domkami letniskowymi o powierzchni użytkowej ...

Powierzchnia
1 164,00 m2
Cena za m2
204,77 zł
cena 238 350
działka na sprzedaż - Świętajno, Krzywe

Węgorzewo
lokal na wynajem

DPO-LW-8765

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 525 m2, położony na działce o powierzchni 577 m2, w centrum  Węgorzewa, przy Alejach Wojska Polskiego. Nieruchomość  składa się z przestronnej sali sprzedaży, zaplecza socjalnego oraz komory dostaw. Lokal ...

Powierzchnia
525,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
20,00 zł
cena 10 500