oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8822

Szukasz słonecznego, jasnego, wyposażonego mieszkania ? Chcesz wprowadzić się do nowoczesnego M3 i nie marnować czasu na długi i stresujący remont ? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie :) - Olecko, ulica Batorego - dwupokojowe 50,45 m2 - kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 512,39 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne

Olecko (gw), Możne
działka na sprzedaż

DPO-GS-8819

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomości znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio graniczą z lasem. Otoczenie stanowią tereny rolne oraz ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
27,81 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki

Mrągowo (gw), Użranki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8817

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1607 m² każda, położone w miejscowości Użranki, gmina Mrągowo, powiat mrągowski — zaledwie 2 km od Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomości znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach wsi, ...

Powierzchnia
1 612,00 m2
Cena za m2
74,44 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki

Świętajno, Wronki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8815

Na sprzedaż dom położony pod lasem, na ładnej działce o powierzchni 5200 m2 - Wronki, gmina Świętajno. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy. Dom jest idealnym miejscem dla osób ceniących przyrodę oraz kontakt z naturą. Jest ...

Powierzchnia
78,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 200 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 320,51 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki

Świętajno, Borki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8814

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w sercu Puszczy Boreckiej nad Jeziorem Łaźno, w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki o powierzchniach 8026 m2, 7310 m2, 1.1357 ha, posiadają własne linie brzegowe Jeziora Łaźno. Nieruchomości ...

Powierzchnia
7 310,00 m2
Cena za m2
54,58 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Kukowo

Olecko (gw), Kukowo
działka na sprzedaż

DPO-GS-8808

Na sprzedaż ładna działka budowlana o powierzchni 1441 m2, położona w miejscowości Kukowo, gmina Olecko.  Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji - jedynie 3 km od ścisłego centrum Olecka, w nowo powstającym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. ...

Powierzchnia
1 441,00 m2
Cena za m2
68,70 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Kukowo