oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8630

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,51 m2 położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy Sokolej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki i wc. Największy pokój ...

Powierzchnia
48,51 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 627,71 zł
cena 273 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8625

REZERWACJA !! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów  od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym  budynku. Składa się ...

Powierzchnia
41,32 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 784,12 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Olecko

Olecko
dom na sprzedaż

DPO-DS-8622

Malowniczo położony, piękny dom o powierzchni użytkowej 633 m2, zlokalizowany w Olecku, nad Jeziorem Olecko Wielkie.  Nieruchomość znajduje się w odległości 60 m od Jeziora Olecko Wielkie, bezpośrednio nad plażą. Dom położony jest na działce o powierzchni 1142 m2, ...

Powierzchnia
633,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 142 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
3 396,52 zł
cena 2 150 000
dom na sprzedaż - Olecko

Olecko
lokal na sprzedaż

DPO-LS-8620

REZERWACJA !! Na sprzedaż budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 314.2 m2, położony w Olecku przy ulicy Ełckiej. Parterowy budynek, wybudowany w 1970 roku w technologii tradycyjno-uprzemysłowionej, remontowany i adaptowany na przełomie lat 2003-2007. ...

Powierzchnia
314,20 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 877,78 zł
cena 590 000
lokal na sprzedaż - Olecko

Olecko
lokal na sprzedaż

DPO-LS-8610

Na sprzedaż duży lokal handlowo – usługowy o powierzchni 276 m2, położony w ścisłym centrum Olecka przy ul. Armii Krajowej. Odległość do Jeziora Oleckiego Wielkiego wynosi jedynie 250 m. Lokal mieści się na parterze. Składa się z dużej powierzchni handlowo - usługowej, ...

Powierzchnia
276,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 811,59 zł
cena 500 000
lokal na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem