Olecko
lokal na sprzedaż

DPO-LS-8723

Na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni 60 m2, położony w Olecku przy ulicy Rzeźnickiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 240 m2. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się garaż blaszany o powierzchni około 50 m2. Budynek położony ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 333,33 zł
cena 320 000
lokal na sprzedaż - Olecko
video
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8722

NOWE MIESZKANIE GOTOWE OD RĘKI! Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,39 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa się z salonu z aneksem kuchennym (27,04 m2), sypialni (12,55 m2) ...

Powierzchnia
43,39 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 100,00 zł
cena 351 459
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
dom na sprzedaż

DPO-DS-8716

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m2, położony w Olecku przy ulicy Baczyńskiego – 200  m od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, na działce o powierzchni 484 m2, w kształcie ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
484 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
3 193,33 zł
cena 479 000
dom na sprzedaż - Olecko
video
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8714

„Zielone Wzgórze” –  kompleks działek budowlanych w Olecku !! Kompleks 20 działek budowlanych o powierzchniach od 845 m2 do 1679 m2, położony na „Mazurach Garbatych” w Olecku przy ulicy Szosa do Świętajna. Atuty nieruchomości: - teren objęty jest miejscowym ...

Powierzchnia
909,00 m2
Cena za m2
145,21 zł
cena 132 000
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8712

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 78.90 m2, położony przy Alei Zwycięstwa w Olecku. Apartament usytuowany jest na parterze w trzypiętrowym bloku. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (29 m2), trzech sypialni (16 ...

Powierzchnia
78,90 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 618,50 zł
cena 680 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8709

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2,83 ha, położona na Osiedlu Siejnik w Olecku. Działka położona jest na obrzeżu Osiedla Siejnik w Olecku - 1,7 km od ścisłego centrum Olecka,  1,1 km od obwodnicy Olecka. Działka posiada uchwalony miejscowy ...

Powierzchnia
28 254,00 m2
Cena za m2
81,40 zł
cena 2 300 000
działka na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem