oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8787

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 31,59 m², położone na 2. piętrze prestiżowej inwestycji Centrum Apartamenty przy ul. Stromej 1 w Olecku. Wyobraź sobie poranek z kawą na przestronnym tarasie, w samym centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni ...

Powierzchnia
31,59 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 913,90 zł
cena 250 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8781

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,40 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy Składowej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi (15,50 m2, 6 m2), kuchni (5,4 m2), łazienki (3 m2), ...

Powierzchnia
34,40 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 494,19 zł
cena 189 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8780

Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 88,16 m2, położony niespełna 100 metrów od brzegu Jeziora Olecko Wielkie, przy Placu Zamkowym Funkcjonalny, słoneczny oraz przestronny apartament znajduje w zacisznej części miasta, bardzo blisko ścisłego ...

Powierzchnia
88,16 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 995,01 zł
cena 793 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8777

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,59 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów  od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu (12,59 m2), ...

Powierzchnia
23,59 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 146,67 zł
cena 145 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8772

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty nieruchomości: - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 050,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 105 000
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8768

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchniach 1255 m2 oraz 1245 m2, położone w Olecku na Osiedlu Siejnik II.  Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty nieruchomości: - teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
1 255,00 m2
Cena za m2
110,76 zł
cena 139 000
działka na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem