oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8822

Szukasz słonecznego, jasnego, wyposażonego mieszkania ? Chcesz wprowadzić się do nowoczesnego M3 i nie marnować czasu na długi i stresujący remont ? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie :) - Olecko, ulica Batorego - dwupokojowe 50,45 m2 - kuchnia z jadalnią - ...

Powierzchnia
50,45 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 512,39 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8811

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki.  Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze kamienicy wybudowanej w 2014 roku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym ...

Powierzchnia
39,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 399,85 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8810

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na pierwszym piętrze w ścisłym centrum Olecka! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku, składa się z salonu (16 m2) z wyjściem na balkon (5 m2), dwóch ...

Powierzchnia
48,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 484,54 zł
cena 266 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8807

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 908 m2, położona na osiedlu domków jednorodzinnych w Olecku przy ul. Kasztanowej. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Odległość do ścisłego centrum miasta wynosi 1000 metrów ...

Powierzchnia
908,00 m2
Cena za m2
242,29 zł
cena 220 000
działka na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8805

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,31 m2, położone w Olecku, na Osiedlu Siejnik I. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym, ostatnim piętrze w bloku. Składa się z trzech pokoi (14,30 m2, 10,50 m2, 8 m2) w największym pokoju znajduje się wyjście ...

Powierzchnia
48,31 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 264,00 zł
cena 157 684
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8788

Na sprzedaż  słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, położone w Olecku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa się z dwóch pokoi (14 m2, 9,5 m2), salonu połączonego z kuchnią (19,90m2), łazienki ...

Powierzchnia
53,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 018,66 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem