nowa oferta
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki

Świętajno, Borki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8800

Na sprzedaż kompleks 4 malowniczych działek budowlanych, położonych w  turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia każdej z działek wynosi  ok.  3200 m2. Działki kształtem przypominają prostokąty, usytuowane są jedynie 55 metrów od Jeziora Litygajno. ...

Powierzchnia
3 130,00 m2
Cena za m2
63,58 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne

Olecko (gw), Możne
działka na sprzedaż

DPO-GS-8799

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4008 m², położona w miejscowości Możne, w gminie Olecko. Działka usytuowana jest w cichej części miejscowości, z dala od zgiełku, co zapewnia komfort oraz poczucie prywatności. Jednocześnie lokalizacja ta gwarantuje ...

Powierzchnia
4 008,00 m2
Cena za m2
48,65 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne
nowa oferta
dom na sprzedaż - Wieliczki

Wieliczki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8798

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ulicy Lipowej w gminnej miejscowości Wieliczki, powiat olecki.  Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 120 m2, powierzchnia działki 1093 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1093 m², która ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 093 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 575,00 zł
cena 549 000
dom na sprzedaż - Wieliczki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świętajno, Giże

Świętajno, Giże
działka na sprzedaż

DPO-GS-8797

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1172 m2, położona w miejscowości Giże, gmina Świętajno. Nieruchomość posiada udział w prywatnej plaży nad Jeziorem Dudeckim, znajdującej się w odległości 170 m od działki. Działka ma kształt kwadratu. Teren działki ...

Powierzchnia
1 172,00 m2
Cena za m2
127,13 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Giże
video
działka na sprzedaż - Wieliczki, Małe Olecko

Wieliczki, Małe Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8796

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1,57 ha, z własną linią brzegową Jeziora Olecko Małe o długości 120 m. Działka położona jest w kameralnej Mazurskiej wsi położonej w miejscowości Małe Olecko, gmina Wieliczki, powiat olecki.  Działka położona ...

Powierzchnia
15 700,00 m2
Cena za m2
90,13 zł
cena 1 415 000
działka na sprzedaż - Wieliczki, Małe Olecko
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze

Olsztyn, Zatorze
mieszkanie na sprzedaż

MS-8795

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,65 m², zlokalizowane przy ul. Limanowskiego w Olsztynie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno dla rodziny, ...

Powierzchnia
46,65 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 145,77 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Zatorze
Kryteria wyszukiwania

rozumiem