Kowale Oleckie, Szwałk
dom na sprzedaż

DPO-DS-8614

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 70 m2, położony w sercu Puszczy Boreckiej w miejscowości Szwałk, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest w urokliwym miejscu, w odległości 300 metrów od Jeziora Szwałk Mały oraz 1400 metrów ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 210 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 714,29 zł
cena 330 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie, Szwałk
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pozezdrze, Harsz

Pozezdrze, Harsz
działka na sprzedaż

DPO-GS-8613

HARSZ - TEREN INWESTYCYJNY W KRAINIE WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH 2.10 HA MPZP Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni około 2,10 ha, położony w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich w miejscowości Harsz, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski – jedynie ...

Powierzchnia
21 000,00 m2
Cena za m2
78,10 zł
cena 1 640 000
działka na sprzedaż - Pozezdrze, Harsz

Giżycko (gw), Spytkowo
działka na sprzedaż

DPO-GS-8611

MAZURY !!! Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, położonych 6 km od centrum Giżycka w miejscowości Spytkowo. Powierzchnia działek wynosi  od 1500 m2 do 3600 m2. Kompleks położony w zaciszu mazurskiej wsi, 800 metrów od drogi asfaltowej prowadzącej ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
43,00 zł
cena 129 000
działka na sprzedaż - Giżycko (gw), Spytkowo

Olecko
lokal na sprzedaż

DPO-LS-8610

Na sprzedaż duży lokal handlowo – usługowy o powierzchni 276 m2, położony w ścisłym centrum Olecka przy ul. Armii Krajowej. Odległość do Jeziora Oleckiego Wielkiego wynosi jedynie 250 m. Lokal mieści się na parterze. Składa się z dużej powierzchni handlowo - usługowej, ...

Powierzchnia
276,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 811,59 zł
cena 500 000
lokal na sprzedaż - Olecko

Suwałki
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8609

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.30 m2, położone w Suwałkach przy ulicy Mikołaja Reja. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi (16 m2, 9 m2), kuchni z jadalnią (12 m2), ...

Powierzchnia
46,30 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 263,50 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Suwałki

Węgorzewo (gw), Wilkowo
działka na sprzedaż

DPO-GS-8608

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 29,50 ha, położony w miejscowości Wilkowo, gmina Węgorzewo, powiat węgorzewski. Nieruchomość składa się z trzech areałów o orientacyjnych powierzchniach 16,62 ha, 3,20 ha, 9,70 ha, oddalonych od siebie w odległości 200 m – 300 ...

Powierzchnia
295 000,00 m2
Cena za m2
5,22 zł
cena 1 540 000
działka na sprzedaż - Węgorzewo (gw), Wilkowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem