video
działka na sprzedaż - Świętajno, Dworackie

Świętajno, Dworackie
działka na sprzedaż

DPO-GS-8641

Na sprzedaż malowniczy kompleks działek budowlanych, położony na Mazurach „Garbatych” nad Jeziorem Dworackim, w miejscowości Dworackie, gmina Świętajno, powiat olecki. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnie działek ...

Powierzchnia
1 868,00 m2
Cena za m2
110,28 zł
cena 206 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Dworackie
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Olecko (gw), Kukowo

Olecko (gw), Kukowo
lokal na wynajem

DPO-LW-8639

Do wynajęcia atrakcyjny obiekt biurowo - magazynowy położony w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Kukowie, bezpośrednio przy Drodze Krajowej prowadzącej z Olecka do Ełku, 800 m od Obwodnicy Olecka !!! powierzchnia działki 1 ha wykończone, nowoczesne, dwupoziomowe ...

Powierzchnia
470,00 m2
Cena za m2
31,91 zł
cena 15 000
lokal na wynajem - Olecko (gw), Kukowo

Świętajno, Piasutno
działka na sprzedaż

GS-8638

Piękna działka rolna w malowniczej okolicy Świętajna i Piasutna Szukasz idealnego miejsca na swoją wymarzoną inwestycję lub spokojne gospodarstwo? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy działkę rolną o powierzchni 2,5 ha, z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną ...

Powierzchnia
25 000,00 m2
Cena za m2
13,16 zł
cena 329 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Piasutno
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko
mieszkanie na sprzedaż

DPO-MS-8630

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,51 m2 położone w ścisłym centrum Olecka przy ulicy Sokolej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki i wc. Największy pokój ...

Powierzchnia
48,51 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 627,71 zł
cena 273 000
mieszkanie na sprzedaż - Olecko

Olecko (gw), Jaśki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8626

REZERWACJA !!! Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Jaśki, gmina Olecko, 400  m od Jeziora Dobki i gminnej plaży. Powierzchni użytkowa domu wynosi około 270 m2, powierzchnia działki 3630 m2. Z nieruchomości rozpościera ...

Powierzchnia
270,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 630 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 543,64 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Jaśki

Świętajno, Giże
działka na sprzedaż

DPO-GS-8623

Na sprzedaż kompleks 10  działek rolno - budowlanych o powierzchniach od 3000 m2 do 3950 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks zlokalizowany jest w spokojnym miejscu, bez szumu ruchliwych ulic, w otoczeniu ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
29,67 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Giże
Kryteria wyszukiwania

rozumiem