nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne

Olecko (gw), Możne
działka na sprzedaż

DPO-GS-8819

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomości znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio graniczą z lasem. Otoczenie stanowią tereny rolne oraz ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
27,81 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
dom na sprzedaż

DPO-DS-8818

REZERWACJA !!! Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki.  Budynek został wybudowany w 2000r. z pustaka ceramicznego. Budynek jest ocieplony z estetycznie wykonaną ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
792 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 422,33 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki

Mrągowo (gw), Użranki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8817

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1607 m² każda, położone w miejscowości Użranki, gmina Mrągowo, powiat mrągowski — zaledwie 2 km od Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomości znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach wsi, ...

Powierzchnia
1 612,00 m2
Cena za m2
74,44 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki

Świętajno, Wronki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8815

Na sprzedaż dom położony pod lasem, na ładnej działce o powierzchni 5200 m2 - Wronki, gmina Świętajno. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy. Dom jest idealnym miejscem dla osób ceniących przyrodę oraz kontakt z naturą. Jest ...

Powierzchnia
78,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 200 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 320,51 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki

Świętajno, Borki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8814

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w sercu Puszczy Boreckiej nad Jeziorem Łaźno, w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki o powierzchniach 8026 m2, 7310 m2, 1.1357 ha, posiadają własne linie brzegowe Jeziora Łaźno. Nieruchomości ...

Powierzchnia
7 310,00 m2
Cena za m2
54,58 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki

Olecko (gw), Sedranki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8813

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m², położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został wybudowany z czerwonej cegły, jest w częściowo podpiwniczony. Składa się z parteru oraz ...

Powierzchnia
60,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 026 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 983,33 zł
cena 299 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Sedranki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem