nowa oferta
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Imionki

Olecko (gw), Imionki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8829

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 70 m², położony w małej miejscowości Imionki, gmina Olecko. Nieruchomość usytuowana jest w kameralnej, spokojnej wsi na działce o powierzchni 3366 m², co zapewnia prywatność i komfort ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 366 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 557,14 zł
cena 179 000
dom na sprzedaż - Olecko (gw), Imionki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Banie Mazurskie, Wróbel

Banie Mazurskie, Wróbel
działka na sprzedaż

DPO-GS-8828

Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2,1940 ha, położona w miejscowości Wróbel, gmina Banie Mazurskie, powiat gołdapski. Nieruchomość składa się z dwóch działek położonych na obrzeżach kameralnej miejscowości w otoczeniu gruntów ornych. Najbliższe ...

Powierzchnia
21 904,00 m2
Cena za m2
3,74 zł
cena 82 000
działka na sprzedaż - Banie Mazurskie, Wróbel
nowa oferta
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
działka na sprzedaż

DPO-GS-8827

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej  miejscowości  Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach Kowali Oleckich w pobliżu drogi krajowej nr 65 prowadzącej z Olecka do Gołdapi. ...

Powierzchnia
1 845,00 m2
Cena za m2
29,81 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki

Olecko (gw), Zatyki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8826

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4900 m2, położona w miejscowości Zatyki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowań wsi, lasów oraz gruntów rolnych, zabudowana jest ruinami budynku gospodarczego o powierzchni zabudowy ...

Powierzchnia
4 900,00 m2
Cena za m2
18,16 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Zatyki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko

Olecko
działka na sprzedaż

DPO-GS-8825

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1603 m2, położona w Olecku przy ul. Mariana Szeremety. Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym osiedlu, z dala od ruchliwych ulic. Odległość do ścisłego centrum miasta wynosi 1400 m. W najbliższej okolicy ...

Powierzchnia
1 603,00 m2
Cena za m2
96,69 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Olecko
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gołdap

Gołdap
dom na sprzedaż

DPO-DS-8824

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z funkcją handlowo - usługową o powierzchni użytkowej około 488 m2, położony na Mazurach w ścisłym centrum Gołdapi przy ulicy Krzywej. Nieruchomość usytuowana jest w atrakcyjnej lokalizacji – ścisłe centrum miasta. W pobliżu ...

Powierzchnia
488,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
206 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 456,97 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Gołdap
Kryteria wyszukiwania

rozumiem