nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty

Olsztyn, Jaroty
mieszkanie na wynajem

MW-8820

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na I-piętrze w bloku przy ulicy Dadleza. Budynek wybudowany w nowej technologii. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki oraz przedpokoju. W pokojach na podłodze położony ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,06 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty
nowa oferta
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne

Olecko (gw), Możne
działka na sprzedaż

DPO-GS-8819

Na sprzedaż 6 działek o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomości znajdują się w malowniczej i spokojnej okolicy, bezpośrednio graniczą z lasem. Otoczenie stanowią tereny rolne oraz ...

Powierzchnia
3 200,00 m2
Cena za m2
27,81 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Olecko (gw), Możne
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie

Kowale Oleckie
dom na sprzedaż

DPO-DS-8818

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki.  Budynek został wybudowany w 2000r. z pustaka ceramicznego. Budynek jest ocieplony z estetycznie wykonaną elewacją, Dach ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
792 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 422,33 zł
cena 499 000
dom na sprzedaż - Kowale Oleckie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki

Mrągowo (gw), Użranki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8817

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 1607 m² każda, położone w miejscowości Użranki, gmina Mrągowo, powiat mrągowski — zaledwie 2 km od Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomości znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, na obrzeżach wsi, ...

Powierzchnia
1 612,00 m2
Cena za m2
74,44 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Mrągowo (gw), Użranki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki

Świętajno, Wronki
dom na sprzedaż

DPO-DS-8815

Na sprzedaż dom położony pod lasem, na ładnej działce o powierzchni 5200 m2 - Wronki, gmina Świętajno. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy. Dom jest idealnym miejscem dla osób ceniących przyrodę oraz kontakt z naturą. Jest ...

Powierzchnia
78,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 200 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 320,51 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Świętajno, Wronki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki

Świętajno, Borki
działka na sprzedaż

DPO-GS-8814

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w sercu Puszczy Boreckiej nad Jeziorem Łaźno, w miejscowości Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki o powierzchniach 8026 m2, 7310 m2, 1.1357 ha, posiadają własne linie brzegowe Jeziora Łaźno. Nieruchomości ...

Powierzchnia
7 310,00 m2
Cena za m2
54,58 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Świętajno, Borki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem